Fiyat bilgisi almak için bizimle iletişime geçin...

Hakkımızda

Bodrum Arçelik Servisi için firmamız, beyaz eşya servisi sektöründe 1997 yılından itibaren beyaz eşya ürünlerine bakım, onarım ve servis hizmeti vermektedir.

Beyaz eşya sektöründe Bodrum  bölgesinde Nokta Servis Hizmetleri olarak servis hizmetlerine devam etmektedir. Firmamız, beyaz eşya sektöründe doğru ve yerinde adımlarla müşteri ilişkisi kuran, teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlayan ve servis hizmetlerinde son teknolojiyi kullanan firmadır. Bodrum Arçelik Servisi için, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın ve klima gibi beyaz eşya ürünlerine servis hizmeti vermektedir. Garantisi bitmemiş ürünlere servis verilmemektedir.

Hızlı ve çözüm odaklı servis hizmeti veren firmamız beyaz eşyanızın bakım ve onarımı için cihazınızı bulunduğu yerden alıp tamir ve bakımını yaptıktan sonra tekrar cihazınızı sizlere teslim ediyoruz. Servis hizmetlerimiz ihtiyacınız olacak tüm donanıma sahiptir. İhtiyaç ve beklentilerinizi karşılamak için servisimiz her zaman yanınızdadır.

Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda, teknik önerilerimizi belirterek ihtiyaca en uygun, kaliteli ve ekonomik çözümleri sunmak ve müşterimizin memnuniyetini sağlamak her zaman öncelikli hedeflerimiz olmuştur.

Müşteri Hizmetleri

0850-532-23-54

Neden Arçelik Bodrum Servis?

Neden Arçelik Bodrum Servis? sorusunun yanıtını lafı çok fazla uzatmadan vereceğiz. Ticari kaygıdan uzak bir çalışma aşkı ile hizmet veren firmamızın en belirgin özelliği müşteri memnuniyetine oldukça fazla bir şekilde önem vermesi gelmektedir...

  • 63 yıllık Arçelik firmasının tüm kalite standartlarını ve teknik güncellemelerini hizmetlerimizde başarılı bir şekilde uygulamaktayız.

  • Vermiş olduğumuz arçelik beyaz eşya tamir hizmetlerinde değişen tüm parçaları orijinalleri ile değiştirmekteyiz.

  • Hizmet sonrasında sizleri asla sürpriz maliyetlere maruz bırakmayız. Hizmet öncesinde anlaşılan ne ise o söylenir asla söylenmeyen maliyetler ortaya çıkarılmaz.

  • Arçelik Bodrum Servis olarak eğitimli personellerimiz sayesinde vermiş olduğumuz tüm hizmetlerimizde tam emniyet tedbirleri almaktayız.

  • Onarımı yapılan cihazlarınızın sorunlarını kalıcı bir şekilde çözmekteyiz.

  • Hizmetlerimizi oldukça hızlı bir şekilde sizlere ulaştırmaktayız.

  • Deneyimli ustalarımız sayesinde cihazlarınızda ki arızaların neden dolayı olduğunu çok hızlı bir şekilde anlamaktayız.

Neden Arçelik Bodrum Servis? sorusuna istinaden yukarıda vermiş olduğumuz yanıtlar hizmetlerimizi ulaştırmış olduğumuz müşterilerimiz tarafından da artırılabilmektedir...

%100 Müşteri Memnuniyeti

Arçelik klima montaj ve arçelik beyaz eşya tamir hizmetleri veren firmamızın en önemli artısı müşteri memnuniyetidir. Ticari bir anlayıştan çok müşterileri kazanma prensibi ile yola çıkan arçelik bodrum servis firmamız kusursuz hizmet kalitesi ile çok ciddi referansların sahibi olmayı başarmıştır.

Bodrum ve çevresinde güvenilir teknik servis hizmetleri almak isteyen kişilere sağlam ekip ruhu ile mükemmel bir kalitede hizmetler sunmaktayız. Dünya standartlarına uygun bir şekilde verilen hizmetler sonrasında müşterilerimiz her daim güler yüzle bizleri uğurlamıştır. Sizde cihazlarınızı gözünüz kapalı bir şekilde emanet edeceğiniz bir firma arıyorsanız 0850-532-23-54 numaralı telefondan hızlı bir şekilde bizlere ulaşınız...

Son Teknoloji Cihazlar İle Kusursuz Hizmet

Arçelik teknik servis bodrum firmamız eski usul yöntemlerin aksine son teknolojik donanımlar ile dünya standartlarında mükemmel hizmetlerin altına imzalarını atmaktadırlar. Arçelik firmasının dünya genelin kabul görmüş olduğu hizmet standartları çerçevesinde son teknoloji ekipmanlara ciddi yatırımlar yaparak sizlere kusursuz bir kalitede hizmetler sunuyoruz...

Son teknolojik ekipmanlar sayesinde hem zamandan hemde gereksiz maliyetlerin altına girmekten kurtulmuş olursunuz. Vakit kaybetmeden 0850-532-23-54 numaralı telefonu arayarak bizlerle hızlı bir şekilde iletişime geçebilirsiniz...

Anahtar Kelimeler>>arçelik bodrum servis, arçelik teknik servis bodrum ,arçelik klima montaj, arçelik beyaz eşya tamir

Bodrum Arçelik klima montaj hakkında detaylı bilgi almak için https://www.arcelikbodrumservis.com/bodrum-arcelik-klima-montaj sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.