Arçelik Servisi Bodrum

Beyaz eşyada Arçelik bir numara, serviste de biz. Bodrum’da Arçelik teknik servis arayışına son verebilirsiniz; çünkü doğru yerdesiniz. Arçelik marka beyaz eşyalarınız her zaman marka güvencesinin altındadır. Karşılaşabileceğiniz herhangi bir sorunda da Arçelik servis olarak biz hizmetinizdeyiz. Arçelik marka her beyaz eşyanızın tamirinde konusunda uzman profesyonel kadromuz en hızlı ve sorunlarla bir daha karşılaşmamanız üzerine çözümler üretmektedir.  Üstelik klimalarınızın düzenli bakımından, montajına ve tamirine kadar da yine biz yanınızdayız. Klimalarınız için de her türlü hizmeti, Arçelik klima servisi olarak geniş ağımız ile sunuyoruz.

Ek masraflar çıkarmadan, sorunun kaynağına inen ve mutlak çözümler üreten Arçelik teknik servis ağına sahibiz. Hizmetlerimiz, tamamen firmamızın garantisi altında olup, müşteri memnuniyeti her zaman bizim için ön plandadır.

Kaliteli servis deyince müşterilerimizin beklentisi olan;

  • Çözüme en hızlı şekilde ulaşmayı amaçlayan,

  • Garanti kapsamında orijinal yedek parça ürünleri kullanan,

  • Sizi bekletmeden yedek parça temini yapan ,

Bir Arçelik servisi ile çalışmanın rahatlığını duyun.

arçelik-servisi.jpg

Anında montaj

Özellikle Bodrum gibi sıcak hava şartlarının hâkim sürdüğü bir ilde beyaz eşya ve klima montajını bekletmemek için profesyonel ekibimiz 7 gün 24 saat müşterilerimiz için çalışmaya devam ediyor.

Hızlı yedek parça temini

  • Yaz sıcağında klimanız ya da buzdolabınızda bir problem mi çıktı?

  • Tam da çamaşır yıkayacakken, çamaşır makinanızda bir aksaklık mı var?

  • Ütünüzden artık istediğiniz verimi mi alamıyorsunuz?

gibi bir çok soru sorabiliriz üretebiliriz. Bütün bu soruların tek bir cevabı var. O da bizimle iletişime geçmeniz. Bodrum Arçelik servis ağımız ile anında problemlere müdahale ederek, gerektiğinde hızlı yedek parça temini sağlıyoruz.

Sizi memnun eden servis hizmeti

Her türlü Arçelik marka beyaz eşya ve klimaları A’den Z’ye güvenle emanet edebileceğiniz profesyonel kadromuz ile örnek bir servis olmanın gururunuz yaşıyoruz. Sadece Arçelik markasının bizi bir servis kılması yetmiyor, firma olarak bizim de kendimizi geliştirmek ve size en mükemmel hizmeti sunmak için kriterlerimiz bulunuyor.

En başlıca kriterimiz ise bir cümlede şekilleniyor:

"Müşterilerimize; onları memnun eden her türlü yeniliği, kendini devamlı geliştiren profesyonel servis kadromuz ile hızlı ve kalıcı çözümler ile sunmaktır."

Diğer Yazılar